Przygotujemy dla Ciebie idealnie ubezpiecznie

Ubezpieczenia

W ubezpieczeniach specjalizujemy się od 2014r.
Jesteśmy niezależnym doradcą ubezpieczeniowym – analizujemy oferty z rynku wybierając tę najkorzystniejszą. Jako multiagencja współpracujemy z ponad 30 ubezpieczalniami.

PAKIET UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH I MOTOROWODNYCH

Bezpiecznie na drodze i na wodzie!

Dla dopełnienia oferty proponujemy konkurencyjne rozwiązania ubezpieczeniowe.

U nas poznasz ofertę ubezpieczenia Twojego samochodu, a także jachtu! Specjalizujemy się w doradztwie ubezpieczeniowym sprzętów, pojazdów, łodzi oraz majątku firmowego.

Beztroska zabawa na wodzie? Zapytaj również o NNW. Zabezpiecz się z nami na wszelkie wypadki.

 

KOMUNIKACYJNE

Nasze auta są kompleksowo ubezpieczone. A Twoje? Przedstawimy Tobie najlepsze rozwiązania pakietowe: OC, Autocasco, NNW oraz Assistance. Również za granicą! W obsłudze również ubezpieczenia flotowe dla firm.

YACHT CASCO

 To ubezpieczenie Twojej motorówki, żaglówki, czy skutera wodnego. W ofercie: ubezpieczenie jednostki pływającej od żywiołów natury oraz zdarzeń wypadkowych, OC na wodzie i w marinie, NNW załogi, ubezpieczenie osprzętu i rzeczy osobistych.

NNW

Podczas zabawy na wodzie nie zapomnij zadbać o swoje bezpieczeństwo. Oprócz kamizelki asekuracyjnej warto zachować zdrowy rozsądek. A wszelkie nieprzewidziane wypadki ubezpieczysz na polisie Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków.

TURYSTYCZNE

Wynajmujesz auto na wyjazd zagraniczny? Czy wyjeżdżasz do pracy czy na urlop – nie zapomnij o polisie turystycznej. Ubezpieczenie pokryje koszty leczenia za granicą, następstwa nieszczęśliwych wypadków czy utratę bagażu. Polisę wyjazdową kupisz już za kilkadziesiąt złotych..

FIRMOWE

Współpraca z firmami transportowymi i charterowymi. Przygotujemy ofertę ubezpieczeń z zakresu komunikacji oraz majątku firmowego. Najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe dla flot, jednostek pływających, a także OC działalności.

Pozytywna opinia

Profesjonalna obsługa i korzystne oferty. Polecam.

Małgorzata D. 23 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo miła obsługa, wszystko jasne i zrozumiałe, na pewno za rok wrócę do pani Dagmary, żeby ubezpieczyć swój samochód.

Kamila G. 9 lutego 2021
Pozytywna opinia

Współpraca z Panią Dagmarą jest na najwyższym poziomie, bardzo szczegółowo i konkretnie przedstawia wszystkie możliwe opcje ubezpieczenia, jest zaangażowana i pomocna.

Barbara B. 8 lutego 2021
Pozytywna opinia

Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Bardzo polecam w szczególności sprawy załatwiania szkód z ubezpieczalniami.

Krzysztof K. 7 lutego 2021
Pozytywna opinia

Doskonała współpraca na całej linii, szybka, konkretna, rzetelna realizacja. Pozdrawiam.

Justyna J. 3 lutego 2021

Pozytywna opinia

Polecam, świetny kontakt i bardzo fachowe doradztwo.. Małgorzata D. 29 kwietnia 2021

Pozytywna opinia

Oferta przedstawiona przez Motor Investments była zdecydowanie korzystniejsza jak oferta z poprzedniego ubezpieczyciela. Zdecydowanie polecam.

Anna K. 25 kwietnia 2021

Opinie z oferteo.pl

 

Ubezpieczamy zdalnie

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oferujemy również ubezpieczenia bez wychodzenia z domu. Wszelkie formalności polisowe załatwiamy zdalnie.

Polisa na telefon? Polisa mailowo? Dobrze Państwo trafili.

wyślij MAILzadzwoń

Dagmara Bartoszek

+48 576 975 281

dagmara.bartoszek@superpolisa.pl

ul. Waląga 10/2 83-000 Pruszcz Gdański

Motor Investments Sp. z o.o.

ul. Waląga 10/2

83-000 Pruszcz Gdański

NIP: 604 017 73 63

REGON: 366162006

W ubezpieczeniach specjalizujemy się od 2014r.
Jesteśmy niezależnym doradcą ubezpieczeniowym – analizujemy oferty z całego rynku wybierając te najkorzystniejszą. Jako multiagencja współpracujemy z ponad 30 ubezpieczalniami.

Komunikacyjne

Pakietowe ubezpieczenia Twojego auta. OC, Autocasco, NNW pasażera i kierowcy oraz Assistance. Również za granicą! Zapytaj o ochronę zniżek po szkodzie. Dodatkowe świadczenia: Szyby, holowanie, opony – bez utraty zniżek w razie szkody.

TURYSTYCZNE

Wyjazd na wymarzone wakacje? Odpoczywaj beztrosko. Polisa pokryje koszty nagłego leczenia za granicą, utratę bagażu, sprzętu sportowego czy opóźnienia lotu. Na wakacjach nie ma czasu na troski! Polisę turystyczną kupisz już za kilkadziesiąt złotych.

MIENIE

Chrońmy to co najcenniejsze – dom. Zabezpieczysz się od skutków zdarzeń związanych z żywiołami natury, włamania, kradzieży oraz szkód wyrządzonym sąsiadom. Ubezpieczysz także domową instalację fotowoltaiczną oraz inne budowle w ogrodzie: basen, antresole, altanki.

ŻYCIE I ZDROWIE

Zabezpiecz siebie i swoją rodzinę! Ubezpieczenia z tytułu śmierci, niezdolności do pracy, nieszczęśliwych wypadków. Ponadto w ofercie prywatna opieka medyczna, obejmująca szeroki zakres świadczeń i specjalistów. A dla dzieci – ubezpieczenie szkolne na cały rok, łącznie z wakacjami!

FIRMA

Kompleksowe ubezpieczenia firmowe: majątek firmy (sprzęty, maszyny, towary), OC zawodu oraz OC za wytwarzany produkt. Zatrudniasz? Przygotujemy grupowe NNW. Ponadto w ofercie OC Przewoźnika, Spedytora, Gwarancje budowlane.

SZKOLNE

Zabezpiecz siebie i swoją rodzinę! Ubezpieczenia z tytułu śmierci, niezdolności do pracy, nieszczęśliwych wypadków. Ponadto w ofercie prywatna opieka medyczna, obejmująca szeroki zakres świadczeń i specjalistów. A dla dzieci – ubezpieczenie szkolne na cały rok, łącznie z wakacjami!